High Fidelity – serial Hulu bez zamówienia na 2. sezon

6 sierpnia 2020 | Newsy

Pomimo otrzymania entuzjastycznych recenzji po walentynkowym debiucie serialu High Fidelity na Hulu, włodarze platformy postanowili jednak nie dawać serialowi zgody na produkcję drugiego sezonu.

Produkcja ta opiera się o książkę Nicka Hornby’ego o tym samym tytule. Składa się z 10 odcinków. Gwiazdą serialu została Zoe Kravitz, która wcieliła się w właścicielkę sklepu muzycznego mającą problemy ze swoim życiem uczuciowym i z obsesją na punkcie muzyki współczesnej.

Twórcy opierając się również na filmie Przeboje i podboje z 2000 roku postanowili zmienić głównego bohatera. Tam był nim mężczyzna John Cusack, tu kobieta. Twórcy uznali, że skomplikowane relacje damsko-męskie z perspektywy mężczyzny zostały już opowiedziane, teraz czas na odświeżone spojrzenie i opowiedzenie historii z punktu widzenia kobiety. 

Mieliście okazję zapoznać się już z tym serialem? Co o nim sądzicie?

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Outlander - czy powstanie 5 sezon?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy