w

Deadly Class i Happy! skasowane!

Syfylogo

Stacja SYFY zdecydowała się na skasowanie, aż dwóch swoich seriali. Deadly Class doczekało się tylko jednego sezonu, a Happy! nie zostanie odnowione na trzeci sezon.

Serial Happy! to czarna komedia opowiadająca o wiecznie pijącym i skorumpowanym policjancie, któremu po ciężkim wypadku ukazuje się latający niebieski jednorożec. Nowy kompan pomaga mu w ukończeniu pewnej misji.

happy 1180x787
spidersweb

Z kolei Deadly Class to serial, który rozgrywa się w mrocznym, komiksowym świecie. Jego głównym bohaterem jest Marcus, bezdomny nastolatek, który zostaje zwerbowany do szkoły trudniącej się kształceniem zawodowych zabójców.

Deadly Class
Syfy

Być może jeszcze kiedyś uda się odnowić te tytuły, bowiem twórcy obu seriali nie rezygnują i szukają nowych domów dla nich. Mówi się, że serial Happy! ma nadzieję, znaleźć swoją przystań na Netflixie. Obecnie na tej platformie dostępne są oba sezony produkcji. Cały sezon Deadly Class można obejrzeć na HBO GO.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ranch 768x432

The Ranch – sezon 4. ostatnim!

giovanni ribisi in sneaky pete season 3 amazon

Sneaky Pete skasowane, nie będzie 4. sezonu!