Deadly Class i Happy! skasowane!

}

Data: 6 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja SYFY zdecydowała się na skasowanie, aż dwóch swoich seriali. Deadly Class doczekało się tylko jednego sezonu, a Happy! nie zostanie odnowione na trzeci sezon.

Serial Happy! to czarna komedia opowiadająca o wiecznie pijącym i skorumpowanym policjancie, któremu po ciężkim wypadku ukazuje się latający niebieski jednorożec. Nowy kompan pomaga mu w ukończeniu pewnej misji.

happy 1180x787
spidersweb

Z kolei Deadly Class to serial, który rozgrywa się w mrocznym, komiksowym świecie. Jego głównym bohaterem jest Marcus, bezdomny nastolatek, który zostaje zwerbowany do szkoły trudniącej się kształceniem zawodowych zabójców.

Deadly Class
Syfy

Być może jeszcze kiedyś uda się odnowić te tytuły, bowiem twórcy obu seriali nie rezygnują i szukają nowych domów dla nich. Mówi się, że serial Happy! ma nadzieję, znaleźć swoją przystań na Netflixie. Obecnie na tej platformie dostępne są oba sezony produkcji. Cały sezon Deadly Class można obejrzeć na HBO GO.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Deadly Class definitywnie się skończyło!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.