Sneaky Pete skasowane, nie będzie 4. sezonu!

6 czerwca 2019 | Newsy

Po majowej premierze trzeciego sezonu Amazon zdecydował się na likwidację serialu Sneaky Pete. Wszystkie trzy sezonu dostępne są na platformie streamingowej Amazona.

Serial ten to dramat kryminalny, który opowiada historię Marcusa. Bohater po wyjściu z więzienia przybiera tożsamość swojego kolegi z celi – Pete’a. Posunięcie to ma ochronić go przed ścigającym go groźnym gangsterem. W roli głównej występuje Giovanni Ribisi.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Peaky Blinders dobiega końca – sezon 6. będzie ostatnim

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram