Deadly Class

Deadly Class definitywnie się skończyło!

26 czerwca 2019 | Newsy

Jak poinformował na swoim Twitterze Rick Remender serial Deadly Class od stacji Syfy, który został skasowany po pierwszym sezonie nie znalazł nowego domu. Tym samym doczekał się swojego definitywnego końca.

Remender w swoim poście podziękował fanom za wsparcie i zaangażowanie w odnowienie serii. Dalsze przygody rekrutów kształcących się w szkole dla zabójców możecie śledzić w komiksach autorstwa Remendera i Wesleya Craiga na podstawie, których powstał serial.

Cały pierwszy sezon dostępny jest na HBO GO.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Seria G.I. Joe poszerzy się o animowany serial

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy