Cudotwórcy: Szlak oregoński – zwiastun nowego sezonu serialu

}

Data: 9 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Cudotwórcy: Szlak oregoński to nowy sezon serialowej antologii komediowej, w której w główne role każdorazowo wcielają się m.in. Steve Buscemi oraz Daniel Radcliffe. Tym razem fabuła opowieści osadzona jest na Dzikim Zachodzie.

Akcja trzeciego sezonu Cudotwórców, noszącego podtytuł Szlak oregoński, zabiera widzów na Dziki Zachód. Jest rok 1844. Pełen ideałów małomiasteczkowy kaznodzieja (Daniel Radcliffe) łączy siły z poszukiwanym banitą (Steve Buscemi) i żądną przygód mężatką z prerii (Geraldine Viswanathan), aby poprowadzić karawanę wozów na zachód szlakiem Oregonu. Ten amerykański krajobraz, podobnie jak dzisiaj, niesie ze sobą zarówno szereg niebezpieczeństw, jak i wielkich obietnic.

Zobaczcie nową zapowiedź nadchodzącego sezonu:

Cudotwórcy to doskonały przykład zabawnego, eskapistycznego humoru, który z dumą dostarczamy naszym widzom. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć efekty tego, jak ta niesamowicie dynamiczna i utalentowana grupa artystów oraz twórców przedstawiła komediową wersję XIX-wiecznej historii. – powiedzieli Sam Linsky i Adrienne O’Riain, szefowie działu scripted original programming tworzącego dla TBS, TNT i truTV

Premiera serialu komediowego Cudotwórcy: Szlak oregoński odbędzie 14 lipca w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodany zostanie pierwszy odcinek nowego sezonu. Premiery kolejnych co tydzień, w środy. Sezon liczy 10 odcinków.

I nowe zdjęcia:

cudotworcy sezon 3 3 fot. patrick wymoretbs 1000
fot. hbo
cudotworcy sezon 3 1 fot.tyler goldentbs 1000
fot. hbo
cudotworcy sezon 3 5 fot. patrick wymoretbs 1000
fot. hbo

Źródło: informacja prasowa za HBO GO

ZOBACZ TEŻ  Chucky – krótki teaser promujący serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.