Powstaje polska wersja serialu „The Office”

8 lipca 2021 | Newsy

j

Autor: Dominik Smyk

Polski Canal+ wraz z BBC Studios kręci polską wersję kultuwego „The Office” że Steven Carrelem w roli głównej. Do premiery serialu ma dojść już jesienią tego roku.

theofficepl 655

Akcja „The Office PL” rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej „Kropliczanka”. Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego, właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników „Kropliczanki”.

W obsadzie polskiej produkcji w głównych rolach znaleźć mają się między innymi Adam Woronowicz, Vanessa Aleksander czy Piotr Polak. Za reżyserię odpowiadać będzie zaś Maciej Bochniak. Miejmy nadzieję, że twórcom uda się dostosować format do polskich realiów i serial ten odniesie taki sukces jak jego zagraniczne odpowiedniki.

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  Najzabawniejsze seriale w historii - aż 20 propozycji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy