Crashing skasowany, 4. sezon nie powstanie!

10 marca 2019 | Newsy

Stacja HBO potwierdziła informację, którą już wcześniej zdradził producent wykonawczy Judd Apatow w programie Conan. Zdecydowano się na zakończenie serialu, a więc jutrzejszy finałowy odcinek 3. sezonu będzie odcinkiem finałowym całej serii.

Crashing to komediowy serial opowiadający o przygodach grupy przyjaciół zamieszkujących w budynku po opuszczonym szpitalu. Każda z osób jest na swój sposób oryginalna i pokręcona, a samo mieszkanie w rozpadającym się budynku świadczy, że nie są to do końca „normalni” ludzie. Serial ukazuje nam zarówno ich błahe problemy, przelotne romanse, ale czasami uderza także w poważniejsze tony dając nam opowieść o ludziach, którzy w życiu się po prostu pogubili i nie wiedzą czego chcą.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  30 srebrników – nowy hiszpański serial HBO Europe. Premiera w listopadzie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram