Przeczytano:

Crashing skasowany, 4. sezon nie powstanie!

10 03 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja HBO potwierdziła informację, którą już wcześniej zdradził producent wykonawczy Judd Apatow w programie Conan. Zdecydowano się na zakończenie serialu, a więc jutrzejszy finałowy odcinek 3. sezonu będzie odcinkiem finałowym całej serii.

Crashing to komediowy serial opowiadający o przygodach grupy przyjaciół zamieszkujących w budynku po opuszczonym szpitalu. Każda z osób jest na swój sposób oryginalna i pokręcona, a samo mieszkanie w rozpadającym się budynku świadczy, że nie są to do końca „normalni” ludzie. Serial ukazuje nam zarówno ich błahe problemy, przelotne romanse, ale czasami uderza także w poważniejsze tony dając nam opowieść o ludziach, którzy w życiu się po prostu pogubili i nie wiedzą czego chcą.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również