Santa Clarita Diet sezon 3. – jest zwiastun krwawej komedii!

}

Data: 12 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix wypuścił zwiastun trzeciego sezonu swojej dość charakterystycznej produkcji jaką jest Santa Clarita Diet z Drew Barrymore i Timothy Olyphant w rolach głównych. Zobaczcie dalszą część krwawej uczty z bezwarunkową miłością w tle.

Sheila i Joel to bardzo przeciętne małżeństwo zajmujące się sprzedażą nieruchomości. Wraz z nastoletnią córką wiodą nudne życie na przedmieściach Los Angeles. Wszystko diametrialnie się zmienia kiedy to Sheila zostaje zombie. Rodzina nie odwraca się od niej, tylko wraz z nią wkracza na drogę śmierci. Kobieta desperacko stara się utrzymać swój dawny sposób życia i nie być postrzegana jako potwór. Niestety z czasem okazuje się to coraz trudniejsze, bowiem musi coś jeść, a liczba tajemniczych zaginięć w miasteczku zaczyna być zauważalna.

W obsadzie znaleźli się także Liv Hewson, Skylar Gisondo, Mary Elizabeth Ellis i Ricardo Chavira. Victor Fresco jest twórcą serialu i showrunnerem.

Dwa poprzednie sezony są w całości dostępne na platformie, a trzeci swoją premierę będzie miał już 29 marca. Wtedy to dowiemy się odpowiedzi na pytanie, które Sheila zadaje swojemu mężowi w powyższej zapowiedzi. Pyta – weźmiesz mnie za żonę na kolejne tysiąc lat? Także przed Joel’em najtrudniejsza decyzja w życiu.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale horrory Netflix - produkcje, że strach się bać

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.