Przeczytano:

Country Niania – Katharine McPhee w nowym muzycznym serialu Netflixa

22 02 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix prezentuje zapowiedź swojego nowego serialu Country Niania. Produkcja ta należy do gatunku tych, które spokojnie można z całą rodziną obejrzeć w niedzielne popołudnie.

Gdy jej kariera i życie osobiste zbaczają z toru, młoda ambitna piosenkarka country, Bailey (w tej roli Katharine McPhee), przyjmuje pracę jako opiekunka piątki dzieci nieprzystępnego kowboja o imieniu Beau (Eddie Cibrian). Dzięki swojej nieustępliwości i południowemu urokowi świeżo upieczona niania idealnie wpasowuje się w dynamikę rodziny i staje się dla dzieci matką, której tak bardzo potrzebowały. Nieoczekiwanie Bailey znajduje też w tej utalentowanej muzycznie rodzinie zespół, którego jej brakowało i który wspólnymi siłami chce ją pokierować z powrotem na drogę do sławy.

Premiera serialu już 19 marca 2021 roku. Składa się on z dziesięciu odcinków. Country Niania łączy w sobie elementy sitcomu i musicalu.

Źródło: netflix

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również