Przeczytano:

Creepshow – przygotujcie się na przerażający odcinek specjalny

25 10 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Już w przyszłym tygodniu na platformie Shudder zadebiutuje specjalny odcinek antologii grozy Creepshow, który powstał specjalnie na Halloween. Poniżej możecie zapoznać się z jego zapowiedzią.

https://www.youtube.com/watch?v=_98sMgN0LXQ&feature=emb_title

Wyreżyserował go Greg Nicotero. W głosowej obsadzie znajdują się Kiefer Sutherland i Joey King. Ukaże nam on dwie opowieści oparte na opowiadaniach Stephena Kinga i Joe Hilla.

Zobaczymy historię znaną z opowiadania Kinga Survivor Type, która przybliży nam pewnego mężczyznę, który splotem nieszczęśliwych wypadków znajduje się sam na bezludnej wyspie. Zrobi on wszystko, aby przeżyć. Drugą historią będzie adaptacja opowiadania Hilla Twittering from the Circus of the Dead. Tu młody chłopak wraz ze swoją rodziną trafiają do przerażającego miejsca.

creepshow animated

Premiera już 29 października 2020 roku.

Źródło: bloody-disgusting

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również