w

Creepshow – przygotujcie się na przerażający odcinek specjalny

creepshow halloween

Już w przyszłym tygodniu na platformie Shudder zadebiutuje specjalny odcinek antologii grozy Creepshow, który powstał specjalnie na Halloween. Poniżej możecie zapoznać się z jego zapowiedzią.

Wyreżyserował go Greg Nicotero. W głosowej obsadzie znajdują się Kiefer Sutherland i Joey King. Ukaże nam on dwie opowieści oparte na opowiadaniach Stephena Kinga i Joe Hilla.

Zobaczymy historię znaną z opowiadania Kinga Survivor Type, która przybliży nam pewnego mężczyznę, który splotem nieszczęśliwych wypadków znajduje się sam na bezludnej wyspie. Zrobi on wszystko, aby przeżyć. Drugą historią będzie adaptacja opowiadania Hilla Twittering from the Circus of the Dead. Tu młody chłopak wraz ze swoją rodziną trafiają do przerażającego miejsca.

creepshow animated

Premiera już 29 października 2020 roku.

Źródło: bloody-disgusting

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jonathan Groff

Mindhunter – prawdopodobnie nie doczekamy się 3. sezonu

underground railroad teaser e1603128108663

Chilling Adventures of Sabrina – finałowy sezon w ostatni dzień 2020 roku!