Chapelwaite – Adrien Brody na pierwszej zapowiedzi serialu Epix

27 lipca 2021 | Newsy

Stacja Epix opublikowała pierwszy zwiastun serialu Chapelwaite, którego fabuła opiera się na krótkim opowiadaniu Stephena Kinga – Dola Jerusalem. Wideo przeznaczone jest tylko dla widzów dorosłych.

Akcja serialu osadzona została w latach 50 XX wieku. Podążymy śladami kapitana Charlesa Boone’a, w tej roli Brody, który po śmierci swojej żony na morzu wraz z trójką dzieci przenosi się do swojego rodzinnego miasteczka Preacher’s Corners w stanie Maine. Wkrótce jednak Charles będzie musiał zmierzyć się z podłą tajemnicą swojej rodziny i zawalczyć o to, aby położyć kres ciemności, która ród Boone nęka od pokoleń.

Oprócz Brody’ego w głównej obsadzie jest także Emily Hampshire. Aktorka wciela się w postać Rebecii Morgan. To ambitna młoda kobieta, która po latach wraca do domu, aby napisać artykuł dla pewnego prestiżowego magazynu. Pragnie zgłębić tajemnicę rodziny Boone. Zatrudnia się jako guwernantka rodziny. Uda jej się nie tylko napisać wspaniałą gotycką historię, ale i odkryć tajemnicę, która od lat nęka jej rodzinę.

Premiera serialu Chapelwaite już 22 sierpnia 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer powróci? Amazon rozważa uratowanie serii!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram