Dzień żywych trupów w wersji serialowej – zobaczcie pierwszą zapowiedź

27 lipca 2021 | Newsy

Stacja SyFy, która wzięła się za nakręcenie serialowej wersji filmowego hitu George’a Romero Dzień żywych trupów z 1985 roku, przed jesienią premierą produkcji udostępniła jej pierwszą zapowiedź. Możecie zapoznać się z nią poniżej.

Zapowiedź ukazuje sześciu głównych bohaterów serii, którzy postarają się przetrwać pierwsze 24 godziny po wybuchu apokalipsy zombie. Możemy spodziewać się dużej dawki krwi, przemocy, ale i komediowej tonu – taki też był filmowy oryginał.

Serial składa się z dziesięciu odcinków. Odpowiadają za niego Jed Elinoff i Scott Thomas. W rolach głównych zobaczymy Keenan Tracy, Daniela Doheny, Natalie Malaika, Morgan Holmstrom i Kristy Dawn Dinsmore. Za kamerą stanął Steven Kostanski.

Premiera serialu Dzień żywych trupów w październiku tego roku. Dokładna data zostanie dopiero podana.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serialowy Dzień żywych trupów już jesienią na Syfy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram