Przeczytano:

Castlevania – wiemy kto będzie bohaterem spin-offu

13 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Serial Castlevania dobiegł końca, jednak jeszcze przyjdzie nam spotkać się ze światem przez niego wykreowanym, a opartym na popularnej grze ze studia Konami.

Nowa seria osadzona zostanie w tym samym wszechświecie, poznamy jednak zupełnie nowych bohaterów. Fabuła spin-offa skupi się na Richterze Belmoncie i Marii Renard. Richter jest synem bohaterów znanych z serialu Castlevania – Trevora i Syphii. Akcja osadzona zostanie na tle rewolucji francuskiej pod koniec XVIII wieku.

Oficjalnie powstanie spin-offa ogłoszona na Geeked Week. Oto wpis z Twittera:

Showrunnerem projektu został Clive Bradley. Wraz z Kevinem Kolde będzie pełnił także funkcję producenta wykonawczego. Za animację odpowie Powerhouse Animation, a reżyserią zajmą się Sam i Adam Deats.

Główny bohater serialu Castlevania to Trevor Belmont, ostatni z ekskomunikowanego klanu Belmontów, który stara się ocalić Europę Wschodnią przed hordą demonów wysłanych przez hrabiego Draculę, który mści się za śmierć swojej żony.

Źródło: Twitter, Comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również