Resident Evil – Netflix prezentuje obsadę aktorskiego serialu

}

Data: 14 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla platformy Netflix powstaje pierwszy aktorski serial oparty na popularnej serii survivalowych gier wideo. Pracuje nad nim Andrew Dabb, który na swoim koncie ma m.in. udany, wielosezonowy serial Nie z tego świata. Streamer ogłosił główną obsadę projektu.

Informację na temat obsady serialu Resident Evil podano na Geeked Week. Poniżej wpis z Twittera wraz z zdjęciami zaangażowanych aktorów.

Swoje angaże otrzymali Lance Reddick, Ella Barlinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph i Paola Nunez. Jeśli chodzi o postacie w jakie się wcielą, to ujawniono jedynie bohatera Reddicka. Aktor sportretuje głównego antaginistę Alberta Weskera.

Resident Evil składać się z ośmiu odcinków. Opowie on nową historię rozgrywającą się w dwóch planach czasowych. Pierwszy plan ukaże nam dwie 14-letnie siostry Jade i Billie Wesker, które musiały przenieść się do korporacyjnego molocha New Raccoon City. Szybko odkrywają, że otaczająca je rzeczywistość jest inna, niż się na pierwszy rzut oka wydaje, a ich ojciec skrywa naprawdę mroczne sekrety.

W drugim planie czasowym poznamy Jade będącą już po trzydziestce i żyjącą na Ziemi, na której więcej jest zwierząt i ludzi zainfekowanych wirusem T (ponad 6 mld) niż zdrowych (mniej niż 15 mln). Robi wszystko, aby przeżyć, jednak przeszłość co rusz daje o sobie znać.

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Źródło: ComicBookMovie

ZOBACZ TEŻ  The Villainess - Amazon zaadaptuje koreański film na serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.