Castlevania sezon 4. – zobaczcie zapowiedź!

1 maja 2021 | Newsy

Już w maju na platformie Netflix zadebiutuje czwarty i zarazem finałowy sezon serialu Castlevania. W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź tej produkcji. Możecie zapoznać się z nią poniżej.

Fabuła serialu Castlevania opiera się na grach ze studia Konami. Główny bohater to Trevor Belmont, ostatni z ekskomunikowanego klanu Belmontów, który stara się ocalić Europę Wschodnią przed hordą demonów wysłanych przez hrabiego Draculę.

Czwarty sezon wznowi wyprawę bohaterów przeciw Izaakowi i jego wyznawcom. Możemy spodziewać się tej samej wartkiej akcji i rozlewu krwi z jakiego seria ta jest znana.

Premiera nowych odcinków animacji Castlevania już 13 maja 2021 roku. Finałowa seria składa się z 10 epizodów.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Castlevania - 2. sezon doczekał się własnego plakatu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram