w

Carnival Row – zobaczcie pełną zapowiedź tego serialu fantasy!

carnival row philo soldier
collider

Po kilku krótkich zapowiedziach Amazon wypuścił wreszcie pełny zwiastun swojego nowego serialu fantasy Carnival Row, którego premiera już 30. sierpnia.

W rolach głównych Orlando Bloom i Cara Delevingne. Akcja serialu rozgrywa się w neo-wiktoriańskim mieście Burgue, które stało się azylem dla wielu mitycznych stworzeń uciekających z ojczyzny przed wojną. Jednak mieszkańcy miasteczka nie są zadowoleni z przybyszy. Ciągle dochodzi do napięć, bowiem rosnąca populacja istot nadprzyrodzonych walczy o równe współistnienie z ludźmi, o prawo do miłości i o możliwość bycia sobą, a nie krycia się ze swoimi zdolnościami. Bloom jako miejscowy pracownik policji, podejmuje dochodzenia w sprawach coraz częstszych morderstw, które stawiają mu na drodze wróżkę Vignette. Tych dwoje połączy niebezpieczny romans, bowiem uchodźczyni skrywa pewien sekret.

Do obsady należą także David Gyasi, Karla Crome, Indira Varma i Tamzin Merchant. Pierwszy sezon składa się z ośmiu odcinków. Serial otrzymał już także zamówienie na drugi sezon.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

oitnb 1 min

Finał Orange Is The New Black – podsumowanie – Więzienie oficjalnie zamknięte

titans s2

Titans sezon 2. – jest pierwszy zwiastun!