w

Ukryty wymiar w formie serialu od Amazona!

event horizon header ss 1050 591 81 s c1
birthmoviesdeath

Amazon i Paramount Television łączą siły w celu adaptacji horroru science fiction Ukryty wymiar z 1997 roku w reżyserii Paula W.S. Andersona na serialową wersję.

Funkcję reżysera i producenta wykonawczego otrzymał Adam Wingard. Przy produkcji pomogą mu Jeremy Platt, Larry Gordon i Lloyd Levin. Dwaj ostatni byli także producentami oryginalnego filmu.

Akcja filmu rozgrywała się w przyszłości, a dokładnie w 2047 roku, kiedy to ekipa ratunkowa na statku Lewis and Clark opuszcza układ słoneczny w poszukiwaniu zaginionego przed siedmiu laty statku Event Horizon. Po wejściu na pokład odnalezionego promu znajdują ślady strasznej tragedii jaka się tu wydarzyła. Członkowie załogi zostali zamordowani, a ich może czekać to samo. Na statku pozostało tylko tajemnicze ostrzeżenie od jego zmarłego kapitana brzmiące Ratujcie się z piekła!

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

lucy hale in katy keene banner 150x150

Katy Keene – zobaczcie zwiastun spin-offu Riverdale!

oitnb 1 min 150x150

Finał Orange Is The New Black – podsumowanie – Więzienie oficjalnie zamknięte