Carnival Row – zobaczcie nowe, klimatyczne ujęcie!

}

Data: 18 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Carnival Row to oczekujący na premierę mroczny serial fantasy od Amazona z Orlando Bloom i Carą Delevingne w rolach głównych. Jego debiut już 30. sierpnia, a już teraz możecie poczuć klimat tej produkcji na nowym zdjęciu ukazującym ludzi i uchodźców współegzystujących ze sobą.

https://www.instagram.com/p/B0CaGmpgayC/

Akcja serialu rozgrywa się w neowiktoriańskim mieście, które jest jakby ostoją dla mitycznych stworów, bowiem tłumnie uciekają one do niego z ogarniętej wojną ojczyzny. Tym uchodźcom nie przychylni są mieszkańcy miasteczka i z biegiem czasu powstają coraz większe napięcia między nimi, aż w końcu dochodzi do morderstw. Za ich rozwiązanie weźmie się detektyw Rycroft, któremu pomagać będzie Vignette, wróżka skrywająca niebezpieczną tajemnicę.

Źródło: instagram

ZOBACZ TEŻ  Carnival Row – zobaczcie nowy teaser!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.