pixel

Przeczytano:

Carnival Row – zobaczcie nowe, klimatyczne ujęcie!

18 07 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Carnival Row to oczekujący na premierę mroczny serial fantasy od Amazona z Orlando Bloom i Carą Delevingne w rolach głównych. Jego debiut już 30. sierpnia, a już teraz możecie poczuć klimat tej produkcji na nowym zdjęciu ukazującym ludzi i uchodźców współegzystujących ze sobą.

https://www.instagram.com/p/B0CaGmpgayC/

Akcja serialu rozgrywa się w neowiktoriańskim mieście, które jest jakby ostoją dla mitycznych stworów, bowiem tłumnie uciekają one do niego z ogarniętej wojną ojczyzny. Tym uchodźcom nie przychylni są mieszkańcy miasteczka i z biegiem czasu powstają coraz większe napięcia między nimi, aż w końcu dochodzi do morderstw. Za ich rozwiązanie weźmie się detektyw Rycroft, któremu pomagać będzie Vignette, wróżka skrywająca niebezpieczną tajemnicę.

Źródło: instagram

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również