w

Carnival Row – zobaczcie nowe, klimatyczne ujęcie!

syfy

Carnival Row to oczekujący na premierę mroczny serial fantasy od Amazona z Orlando Bloom i Carą Delevingne w rolach głównych. Jego debiut już 30. sierpnia, a już teraz możecie poczuć klimat tej produkcji na nowym zdjęciu ukazującym ludzi i uchodźców współegzystujących ze sobą.

View this post on Instagram

Things weren’t always this way… #CarnivalRow

A post shared by Carnival Row (@carnivalrow) on

Akcja serialu rozgrywa się w neowiktoriańskim mieście, które jest jakby ostoją dla mitycznych stworów, bowiem tłumnie uciekają one do niego z ogarniętej wojną ojczyzny. Tym uchodźcom nie przychylni są mieszkańcy miasteczka i z biegiem czasu powstają coraz większe napięcia między nimi, aż w końcu dochodzi do morderstw. Za ich rozwiązanie weźmie się detektyw Rycroft, któremu pomagać będzie Vignette, wróżka skrywająca niebezpieczną tajemnicę.

Źródło: instagram

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rodzina Soprano mafia

Najlepsze seriale o mafii – Ranking Top 5

blank

Ona się doigra – Netflix kasuje serial po 2. sezonie!