pixel

Przeczytano:

Nauki niezbyt ścisłe – sezon 3. jednak powstanie!

18 07 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Po informacji jaka pojawiła się pod koniec maja o skasowaniu przez stację NBC serialu komediowego Nauki niezbyt ścisłe wśród fanów wybuchła fala niezadowolenia, która odniosła pozytywny skutek. Serial bowiem powróci z kolejnym sezonem!

Drugi sezon zebrał bardzo pozytywne recenzje zarówno od krytyków, jak i od publiczności. Jednak dopiero wielkie wsparcie fanów, którzy ukazali jak wielka jest oglądalność tego serialu zarówno na NBC jak i na Hulu spowodowało zmianę decyzji stacji. Swoje duże wsparcie okazał także Mark Hamill, który dołączył do obsady serialu w drugim sezonie. Cieszycie się, że serial powróci?

Jak na razie nie wiadomo nic o tym kiedy rozpoczną się zdjęcia do jego kontynuacji ani jaka jest przewidywana data premiery. Serial ma powrócić w nowym serwisie NBC Universal, którego uruchomienie jest dopiero w planach.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również