buffy

Buffy: Postrach wampirów – powstaje nowa wersja serialu

23 lipca 2018 | Newsy

j

Ruszyły prace nad uwspółcześnioną odsłoną kultowego już serialu dla młodzieży. Chociaż scenariusz nie jest jeszcze gotowy, produkcja zostanie przedstawiona stacjom telewizyjnym latem.

O nowej Buffy… wiadomo tyle, że główna bohaterka będzie czarnoskóra. Serial ma pogłębiać mitologię oryginału, a jego akcję osadzono w obecnych czasach. Zgodnie z aktualną modą, produkcję wypełnią liczne metafory odsyłające do problemów społecznych współczesności.

Showrunnerką reboota Buffy: Postrachu wampirów została Monica Owusu-Breen, a twórca pierwowzoru, czyli Joss Whedon, będzie producentem wykonawczym.

ZOBACZ TEŻ  Ze Network – David Hasselhoff kręci serial w Polsce

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram