Ze Network – David Hasselhoff kręci serial w Polsce

5 września 2021 | Newsy

Rozpoczęły się zdjęca do niemieckiego serialu Ze Network, w którym to w głównej roli występuje aktor David Hasselhoff, znany z serialu Nieustraszony czy Słoneczny patrol.

Zdjęcia kręcone są w Polsce. Aktor wrzucił do sieci zdjęcię, na którym widać jego i tabliczkę z miejscowością Karpniki, znajdującą się na Dolnym Śląsku.

240589619 393243085504213 5488751108589451792 n
fot. facebook

Link do wpisu tutaj.

Hasselhoff wcieli się w samego siebie. Zagra aktora, który wyrusza do Niemiec, aby wystąpić w przedstawieniu na deskach jednego z teatrów. Na miejscu okazuje się, że przedstawienie nie odbędzie się w Berlinie, a w małej miejscowości Görlitz. To Zgorzelec, miejscowość granicząca z Polską. Tam Hasselhoff wplątany zostaje w międzynarodowy spisek, za który odpowiadają byli zabójcy z czasów zimnej wojny.

Obok Hasselhoffa w serialu występuje niemiecki aktor Henry Hubchen, który również gra samego siebie.

Źródło: Facebook

ZOBACZ TEŻ  The Orville – materiał zza kulis

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram