pixel

Przeczytano:

Marvel

Bohaterowie Foxa migrują do MCU!

31 12 2018 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Nadchodzi długo oczekiwana i wspominana fuzja Disneya i Foxa, co świadczy o tym, że superbohaterowie Foxa znajdą się w Marvel Cinematic Universe.

Obecną fazę MCU zakończy film Avengers: Endgame, którego premiera już w kwietniu 2019 roku. Wraz z końcem Avengersów Disney będzie musiał rozpocząć nową historię. Bardzo pomoże mu w tym przejęcie studia 20th Century Fox, a wraz z tym praw do postaci Marvela, w których skład wchodzą m.in. Deadpool, X-Meni i Fantastyczna Czwórka.  W związku z tym możemy być pewni, że wkrótce ruszą prace nad nowymi filmami, spin-offami, a może i serialami.

Jak zasugerował sam prezes firmy Marvel Studios, Kevin Feige – proces wprowadzania bohaterów Foxa do uniwersum Marvela może ruszyć już w przeciągu pół roku.

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również