dance moms abby lee miller

Abby Lee Miller powraca do Dance Moms

31 grudnia 2018 | Newsy

Po ponad dwu letniej przerwie Abby Lee Miller powraca do 8. sezonu programu Dance Moms.

Miller w przeciągu tych dwóch lat dużo przeszła. Najpierw dostała wyrok roku pozbawienia wolności za finansowe oszustwo, a potem ciężko zachorowała. Podczas trwania 7. sezonu zastąpiła ją Cheryl Burke, a produkcję kolejnej serii wstrzymano do odwołania.

Zdjęcia do 8. sezonu rozpoczną się pod koniec stycznia, a premiera odbędzie się na Lifetime, lecz nie wiadomo jeszcze czy wydarzy się to w nadchodzącym roku, czy później.

Dance Moms opowiada o słynnej szkole tańca Abby Lee Dance Company z Filadelfii. Program pokazuje pierwsze kroki uczniów, ale fabuła skupia się głównie wokół ich mam, które zdeterminowane, aby ich dzieci zostały gwiazdami, nie opuszczą żadnej próby, wdają się w afery i są gotowe na wszystko.

Źródło: cinemablend

ZOBACZ TEŻ  Sex Education sezon 3. - ekipa powraca na plan!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!