Abby Lee Miller powraca do Dance Moms

}

Data: 31 grudnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Po ponad dwu letniej przerwie Abby Lee Miller powraca do 8. sezonu programu Dance Moms.

Miller w przeciągu tych dwóch lat dużo przeszła. Najpierw dostała wyrok roku pozbawienia wolności za finansowe oszustwo, a potem ciężko zachorowała. Podczas trwania 7. sezonu zastąpiła ją Cheryl Burke, a produkcję kolejnej serii wstrzymano do odwołania.

Zdjęcia do 8. sezonu rozpoczną się pod koniec stycznia, a premiera odbędzie się na Lifetime, lecz nie wiadomo jeszcze czy wydarzy się to w nadchodzącym roku, czy później.

Dance Moms opowiada o słynnej szkole tańca Abby Lee Dance Company z Filadelfii. Program pokazuje pierwsze kroki uczniów, ale fabuła skupia się głównie wokół ich mam, które zdeterminowane, aby ich dzieci zostały gwiazdami, nie opuszczą żadnej próby, wdają się w afery i są gotowe na wszystko.

Źródło: cinemablend

ZOBACZ TEŻ  Sex Education sezon 3. - ekipa powraca na plan!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.