Blumhouse zaadaptuje serię powieści Patricii Cornwell

4 czerwca 2021 | Newsy

Jak donoszą zagraniczne media Jamie Lee Curtis za pośrednictwem swojej firmy produkcyjnej Comet Pictures we współpracy z Blumhouse Television, zamierza zaadaptować na serial serię powieści Patricii Cornwell opowiadających o doktor Kay Scarpetta.

Na serię składają się 24 powieści. 25 wydana zostanie w listopadzie tego roku. Pierwsza nosząca tytuł Post mortem ujrzała światło dzienne w 1990 roku. Głównym bohaterem jest doktor Kay Scarpetta, naczelny koroner stanu Wirginia.

Projekt jest obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Trwają poszukiwania showrunnera.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Wikingowie – dlaczego serial się zakończył?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram