Blockbuster – zwiastun serialu Netflix o kultowej wypożyczalni

}

Data: 10 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pierwszy zwiastun serialu Blockbuster. To komediowa produkcja, której akcja rozgrywa się w popularnym niegdyś sklepie z płytami DVD.

Zobacz jak bohaterowie, w których wcielają się Randall Park i Melissa Fumero walczą o utrzymanie przy życiu ostatniego sklepu należącego do sieci ”Blockbuster”.

Timmy Yoon to analogowy marzyciel żyjący w świecie 5G. Kiedy dowiaduje się, że ostatni sklep należący do sieci ”Blockbuster” w Ameryce ma zostać zamknięty wraz z swoimi pracownikami zrobi wszystko, aby nadal pozostać na czasie. W erze Internetu niestety, ale wypożyczalnia płyt wideo to przeżytek. Jedynym więc sposobem na sukces według nich, jest przypomnienie swoim klientom, że mogą oni zapewnić coś czego nie zrobią wielkie korporacje – międzyludzkie połączenie, otwartość i kontakt z ludźmi podobnymi sobie.

W głównych rolach występują Randall Park jako Timmy Yoon, Melissa Fumero jako Eliza Walker, Tyler Alvarez jako Carlos Herrera, Madeleine Arthur jako Hannah Hadman, Olga Merediz jako Connie Serrano, JB Smoove jako Percy Scott i Kamaia Fairburn jako Kayla Scott.

Premiera serialu Blockbuster 3 listopada. Na produkcję składa się 10 półgodzinnych odcinków.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Tato, nie rób mi obciachu – Netflix anuluje komedię po jednym sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.