Wednesday nadchodzi! Zobacz oficjalny zwiastun

}

Data: 10 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Zobacz oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu Netflix Wednesday zrodzonego w wyobraźni Tima Burtona i poznaj nowych bohaterów.

Wideo daje nam pierwsze spojrzenie na wujka Festera, a także postać w którą wciela się Christina Ricci, aktorka powracająca do tego świata po występach w pełnometrażowych filmach.

Tytułową rolę gra Jenna Ortega, a towarzyszą jej między innymi Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Gwendoline Christie i Christina Ricci.

Wednesday to przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Addamsówna pobiera nauki w Akademii Nevermore. Pstryk, pstryk. W tym czasie ta młoda kobieta będzie próbować okiełznać swoje rozwijające się zdolności parapsychologiczne. Zaangażuje się także w udaremnienie serii morderstw jakie paraliżują miasteczko, w którym mieszka. Będzie chciała rozwiązać też pewną nadprzyrodzoną tajemnicę, w którą uwikłani są jej rodzice od 25 lat, a wszystko to w trakcie buzujących w niej hormonów i nastoletnich problemów sercowych.

Premiera Wednesday 23 listopada. Na serial składa się osiem odcinków.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Najzabawniejsze seriale w historii - aż 20 propozycji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.