Blindspotting – zwiastun spin-offa filmu Zaślepieni

}

Data: 13 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja Starz opublikowała pierwszą zapowiedź serialu Blindspotting. Produkcja ta jest spin-offem filmu Zaślepieni z 2018 roku, za produkcję którego odpowiada Lionsgate.

Fabuła serialu rozgrywa się na sześć miesięcy po wydarzeniach z filmu i skupi się na występującej również w nim, postaci Ashley (w tej roli Jasmine Cephas Jones). Kobieta ta to dziewczyna Milesa i matka jego syna. Kiedy Miles trafia do więzienia, Ashley staje przed trudami samotnego macierzyństwa. Przeżywa egzystencjalny kryzys, który pogłębia się jeszcze bardziej, gdy zmuszona zostaje do zamieszkania z matką i przyrodnią siostrą Milesa.

W obsadzie Blindspotting znajdują się także Benjamin Turner, Candance Nicholas-Lippman, Jaylen Barron, Atticus Woodward, Helen Hunt i Rafael Casal.

Premiera serialu odbędzie się 11 czerwca na Festiwalu Filmowym Tribeca, a dwa dni później na Starz w USA i Kanadzie. Kiedy produkcja będzie dostępna w naszym kraju, nie wiadomo.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Man in the High Castle – zobacz zwiastun 3. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.