Dlaczego kobiety zabijają? – nadchodzi drugi sezon tej serialowej antologii

}

Data: 13 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Paramount + przedstawia zapowiedź drugiego sezonu antologicznego serialu Dlaczego kobiety zabijają?

Pierwsza seria ukazała nam losy trzech kobiet, żyjących w różnych dekadach: gospodyni domowej z lat 60., bywalczyni salonów z lat 80. oraz współczesnej prawniczki. Wszystkie one zostały zdradzone. Mimo, iż w każdym z czasów społeczne postrzeganie ról kobiet było zupełnie inne, to jednak ich reakcje na zdradę pozostało takie samo.

Akcja drugiego sezonu przeniesie nas do roku 1949 roku. Kobiety odkryją co to znaczy być pięknym oraz to, iż pod maską piękna kryje się nieraz zupełnie coś innego. Zobaczymy skutki ignorowania kobiet i to jak dalego jedna z nich może się posunąć, aby być przynależną do społeczeństwa.

Twórca serialu to Marca Cherry. W drugim sezonie występują Allison Tolman, Lana Parilla, B.K. Cannon, Jordane Christie, Matthew Daddario, Veronica Falcón i Nick Frost.

Premiera 10-odcinkowej drugiej serii Dlaczego kobiety zabijają? już 3 czerwca 2021 roku. Pierwszy sezon w Polsce dostępny jest na Fox.

Poniżej plakat.

wwk2

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Circle powraca! Drugi sezon tego reality show już za tydzień!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.