w

Bezpaństwowcy – zwiastun serialu o czwórce imigrantów

stateless limitedseries episode4 00 46 42 12r
netflix

Netflix udostępnił zwiastun swojego nowego miniserialu, który opowiada o życiu ludzi w australijskim areszcie imigracyjnym.

Bezpaństwowcy to poruszający i pokazujący aktualne tematy serial o czterech nieznajomych, których drogi spotykają się w australijskim areszcie imigracyjnym: stewardessie uciekającej przed niebezpieczną sektą, afgańskim uchodźcy, który z rodziną szuka schronienia przed prześladowaniami, młodym ojcu pragnącym uwolnić się od pracy bez perspektyw oraz biurokratce, która ściga się z czasem, aby zapobiec wielkiemu skandalowi.

stateless 105 190710 0092r

To miniserial stworzony przez Cate Blanchett, Elise McCredie i Tonyego Ayresa. Za reżyserię odpowiadają Emma Freeman oraz Jocelyn Moorhouse. Autorkami scenariusza są Elise McCredie i Belinda Chayko, a nad produkcją serialu czuwali Sheila Jayadev oraz Paul Ranford.

W obsadzie serialu znajdują się Yvonne Strahovski, Jai Courtney, Asher Keddie, Fayssal Bazzi, Marta Dusseldorp oraz Dominic West i Cate Blanchett.

Premiera Bezpaństwowców już 8 lipca.

Źródło: netflix

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

lucifer 404 unit 01483r e1592780704969

Lucyfer sezon 6. oficjalnie zamówiony!

brooklyn nine nine season 7 images 2

Brooklyn 9-9 – sezon 8. do przeróbki!