Brooklyn 9-9 – sezon 8. do przeróbki!

}

Data: 25 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Z powodu protestów, jakie obecnie odbywają się w całych Stanach Zjednoczonych spowodowanych śmiercią czarnoskórego George’a Floyda zamordowanego przez białego policjanta, twórcy policyjnego serialu Brooklyn 9-9 zmuszeni zostali do całkowitego przerobienia scenariusza ósmego sezonu.

Jak ujawnił Terry Crews, aktor, który w serialu wciela się w sierżanta Terry’ego Jeffordsa po wielu długich rozmowach zdecydowano się wyrzucić do kosza gotowe już scenariusze czterech pierwszych odcinków ósmego sezonu serialu i napisać je zupełnie od nowa, tak aby odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nie zdradzono o czym opowiadać miały skasowane skrypty. Wiadomo jednak, że zaistniałą sytuację twórcy wykorzystać chcą do odświeżenia serialu i wprowadzenia go w nową, lepszą jakość.

Mamy nadzieję, na stworzenie czegoś przełomowego. Musimy zacząć od nowa. W tej chwili nie wiemy, w którą stronę to pójdzie. Jest to okazja dla nas wszystkich, aby się zjednoczyć i zrozumieć, że jest to coś, z czym musimy wspólnie walczyć. – powiedział Crews

Serial opowiada o perypetiach policjantów z 99. posterunku policji w Nowym Jorku. Oprócz Crewsa występują w nim Andy Samberg, Andre Braugher, Stephanie Beatriz, Melissa Fumero, Joe Lo Truglio oraz Dirk Blocker.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Pierwszy polski serial oryginalny Netflix - produkcja trwa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.