w

Brooklyn 9-9 – sezon 8. do przeróbki!

brooklyn nine nine season 7 images 2
nbc

Z powodu protestów, jakie obecnie odbywają się w całych Stanach Zjednoczonych spowodowanych śmiercią czarnoskórego George’a Floyda zamordowanego przez białego policjanta, twórcy policyjnego serialu Brooklyn 9-9 zmuszeni zostali do całkowitego przerobienia scenariusza ósmego sezonu.

Jak ujawnił Terry Crews, aktor, który w serialu wciela się w sierżanta Terry’ego Jeffordsa po wielu długich rozmowach zdecydowano się wyrzucić do kosza gotowe już scenariusze czterech pierwszych odcinków ósmego sezonu serialu i napisać je zupełnie od nowa, tak aby odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nie zdradzono o czym opowiadać miały skasowane skrypty. Wiadomo jednak, że zaistniałą sytuację twórcy wykorzystać chcą do odświeżenia serialu i wprowadzenia go w nową, lepszą jakość.

Mamy nadzieję, na stworzenie czegoś przełomowego. Musimy zacząć od nowa. W tej chwili nie wiemy, w którą stronę to pójdzie. Jest to okazja dla nas wszystkich, aby się zjednoczyć i zrozumieć, że jest to coś, z czym musimy wspólnie walczyć. – powiedział Crews

Serial opowiada o perypetiach policjantów z 99. posterunku policji w Nowym Jorku. Oprócz Crewsa występują w nim Andy Samberg, Andre Braugher, Stephanie Beatriz, Melissa Fumero, Joe Lo Truglio oraz Dirk Blocker.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

stateless limitedseries episode4 00 46 42 12r

Bezpaństwowcy – zwiastun serialu o czwórce imigrantów

opowiesci podrecznej kulturadobra.pl

Opowieść podręcznej sezon 4. – premiera opóźniona, ale jest teaser!