Obsesja Eve – pierwsze zdjęcia z 2. sezonu

BBC America opublikowała kilka pierwszych zdjęć z planu drugiego sezonu serialu Obsesja Eve, który powstaje na podstawie serii szpiegowskich opowiadań Villanelle autorstwa Luke’a Jennings’a.

Produkcja ta została bardzo dobrze uznana przez krytyków w mijającym roku i zdobyła nominację do nagród Emmy i Złotych Globów. W rolach głównych występują Sandra Oh jako Eve Polastri i Jodie Comer jako Villanelle. Nie podana została jeszcze data premiery drugiego sezonu, ale z pogłosek wynika, że prawdopodobnie serial powróci wiosną 2019 roku.

Eve to agentka MI5, która jest znudzona swoją pracą za biurkiem, bowiem zawsze chciała zostać szpiegiem. Pewnego dnia jej marzenie niespodziewanie się spełnia. Dostaje za zadanie wyśledzenia Villanelle, psychopatycznej, pozbawionej jakiegokolwiek lęku morderczyni, która dzięki swojej zabójczej profesji może sobie pozwolić na luksusowe życie, od którego stała się uzależniona. Eve nie ma na to zbyt wiele czasu, gdyż Villanelle w każdej chwili może ponownie zaatakować.

obsesja eve
screenrant
obsesja eve
screenrant
obsesja eve
screenrant
obsesja eve
screenrant
obsesja eve
screenrant
obsesja eve
screenrant
obsesja eve
screenrant

Żródło: screenrant

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.