w

Obsesja Eve – pierwsze zdjęcia z 2. sezonu

obsesja eve

BBC America opublikowała kilka pierwszych zdjęć z planu drugiego sezonu serialu Obsesja Eve, który powstaje na podstawie serii szpiegowskich opowiadań Villanelle autorstwa Luke’a Jennings’a.

Produkcja ta została bardzo dobrze uznana przez krytyków w mijającym roku i zdobyła nominację do nagród Emmy i Złotych Globów. W rolach głównych występują Sandra Oh jako Eve Polastri i Jodie Comer jako Villanelle. Nie podana została jeszcze data premiery drugiego sezonu, ale z pogłosek wynika, że prawdopodobnie serial powróci wiosną 2019 roku.

Eve to agentka MI5, która jest znudzona swoją pracą za biurkiem, bowiem zawsze chciała zostać szpiegiem. Pewnego dnia jej marzenie niespodziewanie się spełnia. Dostaje za zadanie wyśledzenia Villanelle, psychopatycznej, pozbawionej jakiegokolwiek lęku morderczyni, która dzięki swojej zabójczej profesji może sobie pozwolić na luksusowe życie, od którego stała się uzależniona. Eve nie ma na to zbyt wiele czasu, gdyż Villanelle w każdej chwili może ponownie zaatakować.

Killing Eve Season 2 Jodie Comer Villanelle
screenrant
Killing Eve Season 2 Jodie Comer Villanelle 2
screenrant
Killing Eve Season 2 Jodie Comer Villanelle 3
screenrant
Killing Eve Season 2 Sandra Oh Eve
screenrant
Killing Eve Season 2 Sandra Oh Eve Polastri
screenrant
Killing Eve Season 2 Sandra Oh Eve Polastri 2
screenrant
Killing Eve Season 2 Sandra Oh Eve Polastri Fiona Shaw Carolyn Martens
screenrant

Żródło: screenrant

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zimowe seriale seriale z motywem zimy

Zima nadeszła! – Przegląd seriali, od których bije chłodem

horror

The Walking Dead – Alpha, na nowym teaserze i plakacie!