Behind the Monsters – dokumentalna seria o najsłynniejszych filmowych seryjnych mordercach

18 sierpnia 2021 | Newsy

Platforma Shudder udzieliła zgody na realizację dokumentalnego serialu noszącego tytuł Behind the Monsters. Produkcja składać będzie się z sześciu epizodów. Każdy z nich przyjrzy się bliżej jednemu z najsłynniejszych filmowych seryjnych morderców.

Seria skupi się wokół takich ikonicznych postaci z horrorów jak Freddy Krueger, Jason Voorhees, Michael Myers, Candyman, Chucky i Pinhead.

W historii filmu tylko garstka postaci, takich jak Myszka Miki czy Marilyn Monroe wzniosła się na wyżyny sławy, aby natychmiast być rozpoznawalną na całym świecie. W jakiś sposób jednak mała garstka potworów zaczynająca w niskobudżetowych produkcjach, przekroczyła bariery i stała się międzynarodowymi ikonami popkultury. Behind the Monsters opowie historię ich dojścia do sławy i ukaże niezatarty ślad jaki pozostawili. – powiedział w swoim oświadczeniu Craig Engler, dyrektor Shudder

Każdy odcinek zagłębi się w historię jednej postaci. Będzie zawierał on wywiadami z ekspertami od horroru oraz twórcami i aktorami oryginalnych filmów.

Premiera serialu 26 października 2021 roku. Tytuł w sam raz na Halloween.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Hanna – nowy zwiastun od Amazona!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram