Trylogia powieści Anne Rice Lives of the Mayfair Witches również otrzyma swój serial

18 sierpnia 2021 | Newsy

Stacja AMC nie tylko nabyła prawa do serii Kroniki wampirów Anne Rice, ale również do trylogii Lives of the Mayfair Witches. Aktualnie w zamówieniu jest serial Wywiad z wampirem opierający się na pierwszej powieści z cyklu Kroniki wampirów.

AMC jednak na tym nie poprzestaje. Stacja ogłosiła, iż już rozpoczyna wstępne prace nad kolejnym serialem. Ten opierać będzie się na cyklu Lives of the Mayfair Witches. Obecnie poszukiwani są scenarzyści, którzy w odpowiedni sposób przeniosą powieść na serial.

Trylogia Lives of the Mayfair Witches koncentruje się na rodzinie czarownic, która od pokoleń nękana jest przez byt imieniem Lasher. Główną bohaterką jest młoda neurochirurg, która odkrywa, iż należy do rodziny czarownic.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Miasto długów – pierwszy serial Super Polsatu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram