Gwiazda Bridgertonów przechodzi z Netflixa do Amazona

19 sierpnia 2021 | Newsy

Phoebe Dynevor, która w hitowym serialu Netflixa Bridgertonowie wcieliła się w Daphne Bridgerton, teraz zapisała się do kolejnego dużego projektu. Tym razem współpracować będzie z platformą Amazon.

Dynevor otrzymała główną rolę w serialu, który będzie adaptacją debiutanckiej powieści irlandzkiej autorki Naoise Dolan zatytułowanej Exciting Times.

Główna bohaterka to Ava kobieta irlandzkiego pochodzenia, która wyjeżdża za granicę, aby uczyć angielskiego dzieci pochodzące z bogatych rodzin. Trafia do Hong Kongu. Tam wplątuje się w miłosny trójkąt pomiędzy bankierem Julianem a prawniczką Edith. Julian bardzo lubi wydawać pieniądze na Avę, uprawiać z nią seks i spędzać czas, jednak nie jest w stanie określić się czy ją kocha. Edith natomiast to ambitna prawniczka, z duszą romantyczki. Avę czeka bardzo trudny wybór…

Za reżyserię odpowie Cooper Raiff, który wraz z Dolan napisze scenariusz.

Angaż ten nie spowoduje braku aktorki w nadchodzącym drugim sezonie Bridgertonów. Dalej wciela się ona w rolę Daphne.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Bridgertonowie – Rupert Evans w obsadzie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram