BASTARD!! -Heavy Metal, Dark Fantasy – zwiastun kolejnego anime od Netflixa!

}

Data: 15 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix ostatnimi czasy rozpieszcza fanów anime. W sieci pojawiła się zapowiedź nowej produkcji noszącej tytuł BASTARD!! -Heavy Metal, Dark Fantasy.

Złowrogie siły grożą ożywieniem Anthrasax — bóstwa destrukcji. Królestwo Metallicany wzywa na pomoc czarnoksiężnika o nieprzewidywalnym temperamencie.

Czterysta lat po upadku współczesnej cywilizacji świat ogarnął chaos, w którym o władzę walczy się magią i mieczem.

Coraz silniejsza staje się Armia Mrocznej Rebelii, która chce zapanować nad światem i wskrzesić Anthrasax — bóstwo destrukcji. Jej przerażająco groźni i władający magią dowódcy, czyli Czworo Boskich Królów, wydają rozkaz ataku na królestwo Metallicany leżące na Kontynencie Centralnym Metallionu. Aby je uratować, Tia Noto Yoko, córka Najwyższego Kapłana, musi podjąć trudną decyzję. Postanawia wskrzesić potężnego pradawnego czarodzieja, który niegdyś chciał rządzić światem, a teraz jest zamknięty w ciele Luciena Renrena, czyli jej przyjaciela z dzieciństwa. Uwięzionego maga uwolnić może tylko pocałunek dziewicy. Yoko jest świadoma niebezpieczeństwa, ale i tak decyduje się zbliżyć swoje usta do ust Luciena — w tym momencie powietrze wypełnia złowroga energia o szokującej sile. Tak oto bowiem wolność odzyskuje legendarny Mroczny Schneider — najpotężniejszy, najbardziej szalony i najpiękniejszy bohater w dziejach!

Premiera serialu już 30 czerwca.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  TOP 10: Najlepsze seriale o więzieniach, czyli mroczna rzeczywistość za kratkami

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.