Prawnik z Lincolna z odnowieniem na 2. sezon

}

Data: 15 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Mający swoją premierę w maju tego roku serial Prawnik z Lincolna zebrał wystarczającą liczbę godzin oglądania, aby platformie opłacało się go kontynuować. Tym samym Netflix zamówił drugi sezon tej adaptacji bestsellerowej powieści kryminalnej Michaela Connelly’ego.

Na dzień 5 czerwca serial miał ponad 260 milionów godzin. To bardzo dobry wynik po niecałym miesiącu od premiery.

Drugi sezon podobnie jak pierwszy składać ma się z dziesięciu odcinków. Fabuła pierwszego czerpie z drugiej książki z serii – The Brass Verdict. Druga seria oprze swój scenariusz na czwartej części – The Fifth Witness.

Odstawiony po wypadku na boczny tor gwiazdor palestry Los Angeles Mickey Haller wznawia karierę i wraca do swojego słynnego lincolna. Zaczyna od sprawy zabójstwa.

Twórcą produkcji jest David E. Kelly, a funkcję showrunnera pełni Ted Humphrey. W obsadzie powrócą Manuel Garcia-Rulfo, Neve Campbell, Becki Newton, Kazz Raycole i Angus Sampson.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Rozpoczęła się produkcja 4. sezonu serialu Ty

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.