Barwy szczęścia odc. 2602-2606 – streszczenia

}

Data: 21 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Ciekawi co w dalszych odcinkach serialu Barwy szczęścia? To zapraszamy.

Odc. 2602 – Klara spotyka się z wydawcą i szefem marketingu. Oboje nie są zadowoleni z tego, że pisarka zamierza wydać swoją najnowszą powieść pod pseudonimem. Kępski chce Grażynie i Wiktorowi podarować mieszkanie i samochód. Iwona cieszy się z zaręczyn z mężczyzną. Nieoczekiwanie jednak dostaje propozycję wyjazdu do USA. Sławka z Justinem idzie na pogrzeb Prota. Sergiusz prawie wyrzuca oboje z cmentarza. Na miejscu jest także dziennikarz Szoku.

Odc. 2603 – Iwona zastanawia się nad przyjęciem propozycji wyjazdu do USA. Wiktor zdradza Tomaszowi, że miał nadzieję, iż zostaną rodziną. Klienci zrywają kontrakty z firma Jowity. Sławka robi awanturę w Szoku za artykuł o jej córce. Herman ma wypadek na ścieżce dla rowerzystów i gubi dokumenty. Pomaga mu Malwina.

Odc. 2604 – Tomasz przepisuje mieszkanie na Wiktora i wyznaje synowi, że chce wyjechać z Iwoną do USA. Chłopak jest załamany. Pyrka mówi zaś o swoich planach Markowi. Herman chcąc podziękować Malwinie za pomoc, odwiedza ją w kancelarii. Potem idzie na kontrolę do lekarza. Towarzyszy mu Celina, która chce na nowo się do niego zbliżyć. Vincenzo pada ofiarą internetowego oszustwa.

Odc. 2605 – Krystyna boi się, że straci kontakt z wnuczką. Wiktor natomiast odwiedza Iwonę w pracy. Ma żal do niej, że odbiera mu ojca. Także matka Tomasza nie jest zachwycona jego wyjazdowymi planami. Żabcia pociesza Vincenza. Włoch bardzo wstydzi, że padł ofiara oszustwa. Postanawia ukryć ten fakt przed Kasią. Gdy tylko jednak kobieta wraca z wakacji, od razu dostrzega, że coś jest nie tak. Rowerzysta, który zderzył się z Hermanem, żąda odszkodowania. Masażysta prosi o pomoc Malwinę i Natalię. Celina zaś chce, aby Herman do niej wrócił.

ZOBACZ TEŻ  Mroczne materie – rozpoczęcie zdjęć do finałowego sezonu

Odc. 2606 – Klara otrzymuje umowę z wydawnictwa. Ta jest dla nie niekorzystna i kobieta chce wynegocjować lepsze warunki. Malwina szuka świadków wypadku Hermana. Dowiaduje się nowych informacji na temat zdarzenia. Herman zabiera kobietę na wykwintną kolację. Szok publikuje artykuł o problemach Vincenzo. Do redakcji zgłasza się kolejna oszukana osoba. Pracownicy redakcji starają się ustalić miejsce pobytu złodziei. Do akcji wkracza Sadowski, który podejmuje własne działania.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.