Barwy szczęścia odc. 2607-2611 – streszczenia

}

Data: 28 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Ciekawi co w dalszych odcinkach serialu Barwy szczęścia? To zapraszamy.

Odc. 2607 – Malwina idzie z Hermanem na randkę. Wybrana przez mężczyznę restauracja wprawia w zachwyt kobietę. Emilka w rozmowie z dziadkami przyznaje, że jest zazdrosna o mamę. Sałatka przygotowuje się do bardzo ważnego meczu. Zajęty nie dostrzega braku pasji do sportu Gabrysi. Tą zaś podziela Zosia. Kasia po akcji zatrzymania internetowych oszustów, zwierza się Izie Małek z tego, że martwi się o Łukasza, który po raz kolejny podejmuje ryzykowane działania. Kobiety postanawiają poważnie porozmawiać z dziennikarzem.

Odc. 2608 – Sałatka idzie na kolejną rozprawę w sądzie, na której ma nadzieję dostać wyczekiwany rozwód. Mężczyzna nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, jak wielki kryzys jest w jego obecnym związku z Gabrysią. Jerzy martwi się o Malwinę, która chce być z Hermanem. Obawia się, że choroba kobiety może sprawić parze wiele problemów. Emilka coraz bardziej okazuje swoją zazdrość o Malwinę. Ewa w trakcie zajęć w szkole dostaje pierwszej miesiączki i dzwoni po pomoc do Alicji.

Odc. 2609 – Sałatka stara się dogadać z Gabrysią, ta jednak zdecydowana jest na rozstanie. Szuka sobie już nawet nowego mieszkania. Alicja ponownie pomaga Ewie i stara się poprawić dziewczynce humor. Jerzy i Małgorzata wybierają się do domku na wsi, gdzie spotyka ich niemiła niespodzianka.

Odc. 2610 – Jerzy martwi się o Małgorzatę, która wykryła u siebie niepokojącą zmianę w piersi. Sałatka stara się pogodzić z tym, że Gabrysia już go nie kocha. Załamany tym nagłym rozstaniem piłkarz decyduje się wyjechać za granicę. Proponuje też Zosi by kolejną noc spędziła z nim i Julcią. Gabrysia zatrzymuje się w hotelu Stańskich. Bardzo przeżywa rozstanie z Józkiem, co mocno odbija się na jej pracy. Beata informuje Darka o złym stanie psychicznym kobiety. Ewa wraca do szkoły, z czego bardzo cieszy się stęskniony za nią Aleks.

ZOBACZ TEŻ  Wpływ filmu anime Wiedźmin: Zmora wilka na drugi sezon Wiedźmina

Odc. 2611 – Franek z Kamilkiem wybiera się do sklepu Grzelaków. Zachwycony chłopcem Borys zaczyna namawiać żonę na dziecko. Aldona jednak nie chce zachodzić w ciążę, bowiem właśnie dostała się na studia co bardzo zaskakuje jej męża. Urszula dowiaduje się, że Gabrysia wyprowadziła się od Józka. Odkrywa także, że Zosia była całą noc w domu piłkarza. Między młoda kobietą, a babcią Julic dochodzi do awantury, po której dziewczyna zamierza rzucić pracę. Tymczasem Gabrysia tęskni za Julcią, do której mocno się przywiązała. Amelia poznaje biznesmena Rybika, który chce, by została jego nauczycielką śpiewu. Bożena wraca z Tadziem do hotelu.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.