Detektyw Murdoch powraca na Epic Drama z 15. sezonem

}

Data: 28 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Na antenę Epic Drama powraca z 15. sezonem uznany na całym świecie serial kryminalny Detektyw Murdoch. Najnowsza odsłona serii składać się będzie z 24 odcinków i została podzielona na dwie części. Widzowie będą mieli ponownie okazję śledzić osobiste i zawodowe perypetie detektywa Williama Murdocha (Yannick Bisson), dr Julii Ogden (Hélène Joy) i inspektora Thomasa Brackenreida (Thomas Craig). Bohaterowie po raz kolejny będą rozwiązywać najtrudniejsze zagadki kryminalne z Toronto.

W tym roku Detektyw Murdoch przejdzie do historii, ponieważ w momencie, gdy wszystkie odcinki 15. sezonu trafią na antenę, z wszystkimi 239 odcinkami i trzema świątecznymi odcinkami specjalnymi, ta popularna seria będzie najdłużej emitowanym kanadyjskim serialem kostiumowym wszechczasów. Rekord ten należał wcześniej do prestiżowej serii Zaklinacze koni. Ponadto, z 24 odcinkami, najnowsza odsłona serii będzie zdecydowanie jej najdłuższą, co świadczy o wciąż niegasnącej popularności.

Jednak ani twórcy, ani aktorzy nie zwalniają tempa. Już na początku nowego sezonu detektyw Murdoch otrzyma wiadomość o tym, że został ojcem, a matką jego syna jest Anna Fulford. Dodatkowo życiu kobiety i dziecka zagraża niebezpieczeństwo ze strony syndykatu Black Hand. Julia Ogden, działając pod przykrywką, będzie wspierać Murdocha w rozwiązaniu trudnego dochodzenia prowadzonego w zakładzie poprawczym dla kobiet. Jednak gdy wróci do szpitala, by pomóc cierpiącej kobiecie, spotka się ze sprzeciwem i cenzurą, co może zaszkodzić jej karierze.

Crabtree padnie ofiarą porwania przez dwie szalone siostry i pod groźbą wyrządzenia krzywdy Effie Newsome (Clare McConnell) będzie zmuszony do małżeństwa. Po tym traumatycznym wydarzeniu Crabtree będzie zmagać się z ciągłym uczuciem niepokoju i zacznie na poważnie rozważa porzucenie praktyki prawniczej.

W życiu Higginsa i Ruth (Siobhan Murphy) pojawi się córeczka Jordan, a rodzicielstwo stanie się dla nich zaskakującą przyjemnością. Ruth okaże się być zazdrosna o bogactwo swojej szwagierki Lucindy, co wyjdzie na jaw podczas przyjęcia w domu Ruperta. Sytuacja wymknie się spod kontroli, gdy Lucinda zostanie porwana przez uzbrojonych bandytów.

ZOBACZ TEŻ  Sherlock Holmes wyrusza do Rosji

W 15. sezonie możemy spodziewa się licznych zaskakujących zwrotów akcji. Ktoś będzie groził śmiercią doktorowi Zygmuntowi Freudowi, który przyjedzie do Toronto na wykład.

detektyw murdoch s15 02

W serialu gościnnie pojawią się takie gwiazdy jak: Colin Mochrie w roli prywatnego detektywa , który zmienił się w psychopatycznego mordercę Ralpha Fellowsa; Peter Stebbings w roli pomysłowego przedsiębiorcy Jamesa Pendricka, a także Peter Keleghan jako nieustraszony szpieg Terrence Myers. W jednym z odcinków widzowie będą również mieli okazję zobaczyć występ trenera mistrzów Toronto Raptors, Nicka Nurse’a.

Premiera 1. części 15. sezonu Detektywa Murdocha na kanale Epic Drama w poniedziałek 4 kwietnia o godz. 20.30. Emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

Źródło: Epic Drama

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.