Wpływ filmu anime Wiedźmin: Zmora wilka na drugi sezon Wiedźmina

}

Data: 1 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Niedawno na platformie Netflix zadebiutował film anime Wiedźmin: Zmora wilka, który przedstawił nam świat Wiedźmina z szerszej perspektywy i ukazał to co w live action, byłoby do ukazania niezwykle trudne.

Parę dni temu na oficjalnym profilu serialu na Twitterze pojawił się filmik, w którym to producentka i showrunnerka filmu i serialu Lauren Schmidt Hissrich omówiła zakończenie filmu anime i jego wpływ na drugi sezon serialu.

Zakończenie filmu przedstawia upadek Kaer Morhen. Jak mówi Hissrich najlepszym sposobem na ukazanie tego fragmentu jest właśnie anime ze względu na dużą liczbę Wiedźminów, potworów i ludzi. Zrobienie tego w aktorskiej formie zajęłoby mnóstwo czasu i pociągnęło za sobą ogromne fundusze.

Wpływ samego filmu na drugi sezon Wiedźmina jest duży jeśli chodzi o temat ojcostwa i rodzicielskiej odpowiedzialności. Vesemir ma to w stosunku do Geralda, a Gerald będzie odczuwał to samo w stosunku do Ciri, z którą odbywa jej podróż podczas, której natkną się na splądrowane już miasto Kaer Morhen, tak ważne dla Geralda.

Premiera 2. sezonu Wiedźmina w grudniu.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin - Henry Cavill po raz pierwszy jako Geralt

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.