Barwy szczęścia odc. 2542-2546 – streszczenia

}

Data: 27 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Co w nowych odcinkach serialu codziennego TVP 2 Barwy szczęścia?

Odc. 2542 – Jowita rozkręca własny biznes winiarski. Pomaga jej Sergiusz, lecz kiedy ta nie zgadza się, aby chłopak został jej wspólnikiem, między tą dwójką rodzi się konflikt. Justin zaś idzie na spotkanie z Protem. Kasia w końcu wraca do Polski. Bliski urządzają jej huczne powitanie. Brakuje jednak Stefana, który jeszcze nie wrócił ze swojej motocyklowej eskapady. Waleria uważa, że uciekł przed trudną rozmową o ich przyszłości. Rodziną Sadowskich interesują się żądni sensacji dziennikarze, co wcale im się nie podoba. Ewa i Aleks podchodzą do komisyjnego egzaminu z polskiego. W jego trakcie dziewczyna traci przytomność.

Odc. 2543 – Sergiusz odchodzi z pracy. Wyprowadza się także z mieszkania, w którym mieszkał z Jowitą i Justinem. Justin bezskutecznie stara się pogodzić skłóconych przyjaciół. Sergiusz ma jednak już nowy pomysł na życie. Wszedł w spółkę z Protem i wraz z chłopakiem został konkurentem Jowity. Adrian i Dawid pragną internetowej sławy. Bohaterem ich następnego nagrania staje się Jaworski. Magazyn 'Szok’ opublikował artykuł poświęcony Kasi. Nie otrzymał jednak zgody na wykorzystanie jej wizerunku. Sadowski zgłasza się z pretensjami do Wangela, właściciela pisma, który ma dla niego zaskakującą ofertę. Kasia przekonuje Walerię do rozmowy ze Stefanem na temat ich dalszej przyszłości.

Odc. 2544 – Jowita jest załamana, gdy dowiaduje się, że Sergiusz wszedł w spółkę z Protem. Justin martwi się o dziewczynę. Postanawia zadzwonić do Sławki, mając nadzieję, że kobieta coś zaradzi. Dawid i Adrian opracowują plan rozwinięcia swojego internetowego konta. Chłopaki spotykają Hanię. Kasia opowiada Umińskiej o ofercie Wangela złożonej Łukaszowi. Uważa, że ten powinien odrzucić jego propozycję. Mężczyźnie zaś bardzo brakuje pracy w dziennikarstwie.

Odc. 2545 – Józek i Darek odwiedzają klub w Puławach, gdzie poznają swoje fanki, w tym atrakcyjną Anię. Po powrocie do domu Józek dowiaduje się, że Julita ponownie stara się utrudnić mu kontakt z córką. Okazuje się, że kobiecie takie rozwiązanie zalecił prawnik. Marek informuje Dawida i Adriana, że aby opublikować filmik z Jaworskim, najpierw muszą zdobyć jego zgodę na wykorzystanie wizerunku. Chłopcu umiejętnie podchodzą meżczyznę i publikują filmik w sieci. Sadowski dalej się waha. Nie wie czy wrócić do dziennikarstwa. Wangel zaś podbija stawkę.

ZOBACZ TEŻ  Old City Blues – nowy serial od Hulu

Odc. 2546 – Darek stara się przekonać prezesa klubu z Puław, aby ten wyraził zgodę na wyjazd Józka do Niemiec. Sałatka na klubowy mecz zabiera Gabrysię. Kobieta jest zazdrosna, gdy widzi młode i atrakcyjne fanki piłkarza. Adrian i Dawid promują akcję Czytanie na przystanie. Wkrótce z tego powodu popadają w kłopoty. Sadowski dalej nie podjął decyzji. Nie chce bowiem zawieść zaufania właściciela kurierskiej firmy, w której obecnie pracuje. Niespodziewanie zaś w pracy Łukasza zjawia się Wangel.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.