Bunt! – od stycznia na antenie TVN i w serwisie Player.pl

}

Data: 27 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Od poniedziałku 31 stycznia w TVN i serwisie Player.pl oglądać będzie można codzienny serial Bunt! z Janem Wieczorkowskim w roli głównej.

Akcja serialu dzieje się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, w którym apodyktyczna dyrektorka systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i poniżające kary ograniczające prawa młodzieży. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha bunt. Strajk eskaluje – sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka Tomasz Wilk, którego gra Jan Wieczorkowski.

Serialowych boomerów grają również m.in. Monika Buchowiec, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Picher, Lidia Sadowa i Krzysztof Piątkowski. W role „młodych” wcielają się m.in. Natalia Jędruś, Maciej Kucharski, Małgorzata Majerska, Maja Wolska, Maciej Kosiacki, Jakub Pruski, Aleksander Kaleta i Maciej Kobiela.

Producentami Buntu! są Tomasz Karpiński i Marta Fujak, reżyserem formatującym Dariusz Twaróg, autorem zdjęć Robert Halastra, a za montaż odpowiada Robert Ciodyk. Scenariusz, oparty na oryginalnym pomyśle TVN, tworzą Maciej Kazula i Beata Halastra.

Serial Bunt! emitowany będzie w TVN od poniedziałku do piątku o 18.25.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Howard Shore ponownie skomponuje muzykę do Władcy Pierścieni

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.