czarnoksiężnik z krainy oz

Czarnoksiężnik z Krainy Oz dostanie nowy serial!

21 lutego 2019 | Newsy

Ta klasyczna powieść L. Franka Bauma nie raz trafiała już na telewizyjne i kinowe ekrany, jednak jak donosi Variety studio Legendary rozpoczęło współpracę z Edem Ricourtem nad nową, serialową wersją tej historii.

Ricourt ma pełnić rolę producenta i scenarzysty. Aktualnie trwają poszukiwania reżysera. Za produkcję odpowiadać będą także Dmitri M. Johnson i Stephan Bugaj. Jak na razie obraz ten nie ma jeszcze nadanego tytułu.

Serial ten ukaże odnowioną wersję znanej nam wszystkim historii, ale mówi się także, że twórcy zgłębią historie bohaterów i poznamy wiele nowych faktów. Krainie Oz według Ricourta będzie groziła wojna, a to za sprawą powracającej z wygnania złej czarownicy.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Titans sezon 2. - śmierć członka ekipy na planie serialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram