DC’s Legends of Tomorrow – zobaczcie zwiastun 6. sezonu!

13 kwietnia 2021 | Newsy

The CW opublikowało pierwszą zapowiedź nadchodzącego szóstego sezonu serialu DC’s Legends of Tomorrow, którego premiera odbędzie się już 2 maja 2021 roku.

W nowym sezonie pojawi się aktorka Lisseth Chavez, która wcieli się w Esperanze ”Spooner” Cruz – młodą latynoskę z Teksasu, która wniesie do drużyny wiele nowego.

Pod koniec piątego sezonu Sara Lance została porwana przez kosmitów. Nasi bohaterowie muszą odbyć podróż w czasie, aby powstrzymać obcych przed zniszczeniem wszystkiego co znają. Ich zadaniem jest także odnalezienie porwanej kapitan.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Zaginięcie Madelaine McCann – zwiastun serialu dokumentalnego

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram