Atlanta sezon 3. nie wcześniej niż w 2022 roku

}

Data: 4 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Fani serialu Atlanta niestety, ale muszą uzbroić się w cierpliwość. Oczekiwany od 2018 roku trzeci sezon tej produkcji nie zadebiutuje wcześniej, niż na początku 2022 roku.

Serial ten tak znaczne opóźnienie zawdzięcza panującej pandemii. Zdjęcia do trzeciej serii rozpocząć miały się wiosną ubiegłego roku, jednak wtedy zamknięto filmowe plany i ekipie produkcję udało rozpocząć się dopiero niedawno, a więc z rocznym opóźnieniem.

Informację o premierze trzeciego sezonu podał jego twóca Donald Glover w głosowym pliku umieszczonym we wpisie na Twitterze. Możecie zapoznać się z nim poniżej.

Atlanta ukazuje nam historię kuzynów, którzy mieszkając w tytułowym mieście próbują przebić się na rynku muzycznym. Brian Tyree Henry wciela się w rapera Alfreda Milesa, a jego kuzyna i zarazem menadżera Earnesta Marksa gra Donald Glover. Ich droga na szczyt usłana jest mnóstwem surrealistycznych przygód, a to dlatego, iż mają oni zupełnie inne poglądy na temat sztuki i biznesu.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Atlanta – nowe informacje o nadchodzących dwóch sezonach

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.