Atlanta – nowe informacje o nadchodzących dwóch sezonach

15 sierpnia 2021 | Newsy

Prezes FX John Landgraf podczas jednej z niedawnych konferencji zdradził parę szczegółów na temat oczekiwanych dwóch kolejnych sezonów serialu Atlanta.

Drugi sezon tej produkcji zadebiutował w 2018 roku i od tej pory fani serialu cierpliwie czekają na kolejne przygody jego bohaterów.

Landgraf przyznał, iż obecnie stacja głównie skupia się na tym, aby udało się wprowadzić trzeci sezon na samym początku 2022 roku. Sezon ten w dużej mierze kręcony był w Europie. Zaś produkcja czwartej serii już trwa, ekipa znajduje się w Atlancie. Landgraf zdradził także, iż według niego scenariusze obu serii są niesamowicie świetne.

Nie podajemy jeszcze daty premiery trzeciego sezonu, ponieważ właśnie zakończyła się jego produkcja w Europie. Jest on w fazie postprodukcji, a jest to dość długi proces, a jego czas dodatkowo wydłuża trwająca w tym samym czasie w Atlancie produkcja czwartej serii. Wszystkie scenariusze na oby sezonu są jednak napisane w całości i są one rewelacyjne. – powiedział Landgraf

Atlanta ukazuje nam historię kuzynów, którzy mieszkając w tytułowym mieście próbują przebić się na rynku muzycznym. Brian Tyree Henry wciela się w rapera Alfreda Milesa, a jego kuzyna i zarazem menadżera Earnesta Marksa gra Donald Glover. Ich droga na szczyt usłana jest mnóstwem surrealistycznych przygód, a to dlatego, iż mają oni zupełnie inne poglądy na temat sztuki i biznesu.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu Przeznaczenie: Saga Winx

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram