Apple TV+ odnawia aż pięć seriali!

}

Data: 16 października 2019

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ zadebiutuje dopiero 1 listopada, a już włodarze platformy zdecydowali się na zamówienie drugich sezonów, aż pięciu nowych seriali. Zobaczcie o jakie produkcje chodzi.

see trailer e1568139332855
comingsoon

Kontynuacji doczeka się serial science fiction See z Jasonem Momoą, rozgrywający się na kilkaset lat do przodu, kiedy to ludzkość radziła sobie bez zdolności widzenia, a jej posiadanie stało się wręcz mityczne.

Również produkcja Dickinson będzie miała drugi sezon. Serial ten opowie o życiu i twórczości amerykańskiej poetki Emily Dickinson. W roli głównej Hailee Steinfeld.

for all mankind e1569512972155
comingsoon

Alternatywna rzeczywistość ukazana w serialu For All Mankind także doczeka się swojej kontynuacji. Produkcja ta opowiada o kosmicznym wyścigu pomiędzy USA a ZSRR.

Na drugie sezony przedłużenie dostały także mniej promowane do tej pory seriale tj. Little America i Home Before After. Pierwszy z nich to antologia skupiająca się na tematyce imigracyjnej. Historie w niej przedstawione oparte będą na prawdziwych opowieściach publikowanych w magazynie Epic. Z kolei Home Before After to serial detektywistyczny oparty o życie 11-letniej dziewczynki Hilde Lysiak, która uwielbia rozwiązywać różne sprawy, a zasłynęła relacją z miejsca morderstwa, do którego doszło kilka przecznic od jej domu.

Premiery trzech pierwszych seriali już 1 listopada, wraz ze startem platformy. Little America i Home Before After nie otrzymały jeszcze swoich dat.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  See – zwiastun 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.