Andor – zwiastun i data premiery serialu Disney’a należącego do świata Star Wars

}

Data: 27 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Wczoraj podczas wydarzenia Star Wars Celebration ujawniono pierwszy zwiastun serialu Andor oraz podano datę jego premiery. Przedstawiciele Disney’a potwierdzili także, że wieści o drugim sezonie są prawdziwe.

Serial zadebiutuje już 31 sierpnia. Jego pierwszy sezon składa się z 12 odcinków. Drugi również ma tyle liczyć. Wiemy jeszcze, że jego fabuła rozegra się w trakcie czterech lat poprzedzających wydarzenia z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, którego to produkcja jest spin-offem. Drugi sezon doprowadzi nas do wydarzeń ukazanych w tym pełnometrażowym dziele.

Fabuła serialu Andor skupi się na Cassianie Andorze, rebelianckim szpiegu, który wykradł plany Gwiazdy Śmierci. Zobaczymy jak Cassian działał na rzecz Rebelii. Akcja serialu umiejscowiona jest na pięć lat przed wydarzeniami z Łotra 1.

Poniżej możecie zapoznać się z pierwszym zwiastunem. Widzimy na nim Cassiana Andora, a także innych Rebeliantów.

W tytułowej roli powraca Diego Luna.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Batwoman – Kate Kane powraca do serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.