Batwoman – Kate Kane powraca do serialu

}

Data: 23 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Po tym jak wraz z końcem pierwszego sezonu z serialu Batwoman odeszła aktorka Ruby Rose wcielająca się w Kate Kane, twórcy nie planowali zastępować tej postaci nową aktorką. Zamiast tego wymyślono nową bohaterkę, która została Batwoman. Teraz jednak zmieniono zdanie.

Kate Kane jednak powróci. Zagra ją Wallis Day, aktorka znana z serialu Krypton. Po emisji dziewiątego odcinka twórcy znaleźli nareszcie odpowiednie fabularne wyjaśnienie dla nowego wyglądu Kate Kane. Uwaga SPOILER! Pod koniec tego epizodu w piwnicy pewnego zakładu fryzjerskiego mogliśmy dostrzec ukrywającą się zabandażowaną kobietę…

Obecnie w Batwoman wciela się Javicia Leslie. Jej postać to Ryan Wilder. Powrót Kate Kane nie spowoduje usunięcia jej z obsady. Ciekawi jesteście jak powrót starej Batwoman wpłynie na obecną strażniczkę Gotham?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things sezon 3. – nowe promo ze szczurami w roli głównej!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.