Przeczytano:

Batwoman – Kate Kane powraca do serialu

23 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Po tym jak wraz z końcem pierwszego sezonu z serialu Batwoman odeszła aktorka Ruby Rose wcielająca się w Kate Kane, twórcy nie planowali zastępować tej postaci nową aktorką. Zamiast tego wymyślono nową bohaterkę, która została Batwoman. Teraz jednak zmieniono zdanie.

Kate Kane jednak powróci. Zagra ją Wallis Day, aktorka znana z serialu Krypton. Po emisji dziewiątego odcinka twórcy znaleźli nareszcie odpowiednie fabularne wyjaśnienie dla nowego wyglądu Kate Kane. Uwaga SPOILER! Pod koniec tego epizodu w piwnicy pewnego zakładu fryzjerskiego mogliśmy dostrzec ukrywającą się zabandażowaną kobietę…

Obecnie w Batwoman wciela się Javicia Leslie. Jej postać to Ryan Wilder. Powrót Kate Kane nie spowoduje usunięcia jej z obsady. Ciekawi jesteście jak powrót starej Batwoman wpłynie na obecną strażniczkę Gotham?

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również