And Just Like That – pierwsze zdjęcie z kontynuacji Seksu w wielkim mieście

12 lipca 2021 | Newsy

Na Twitterze pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z serialu And Just Like That, będącego kontynuacją niezwykle popularnej komediowej produkcji Seks w wielkim mieście.

Poniższa fotografia daje nam pierwsze spojrzenie na trójkę głównych bohaterek – Carrie, Mirandę i Charlotte. Wcielają się w nie odpowiednio Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis.

Serial ukaże nam dalsze losy trzech z czterech przyjaciółek – Carrie, Mirandy i Charlotte. Ujrzymy historię kobiet po pięćdziesiątce, które będą mieć do czynienia z realnymi problemami ludzi w tym wieku. Bohaterki nie będą na nowo przeżywać drugiej młodości.

Obecnie w Nowym Jorku trwają zdjęcia do 10-odcinkowego powrotu. W obsadzie And Just Like That są także Sara Ramírez, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson i Evan Handler.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Miłość, śmierć i roboty – teaser antologicznego serialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy